Wegetacja i depresja u 24-latka

Wegetacja zamiast normalnego życia Jestem zestresowny życiem i pracą. Mam 24 lata pracuję dorywczo z wspaniałymi ludźmi mimo to najchętniej uciekłbym gdzieś daleko gdzie bedę żył z dnia na dzień. Najlepiej i najbezpieczniej czuję się w 4 ścianach bez kontaktu z ludźmi. Gdy wychodzę staram się być pewny siebie ale niepokój rozsadza mnie od środka. Czasem mam myśli samobójcze albo chęc do ucieczki nie wiem gdzie. Odciąłem sie od ludzi i rodziny, nie chcę mieć z nikim kntaktu, od kilku lat

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i umówić się na konsultację.
Po zbadaniu Pana zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego czy prywatnie.