Wgłębienie na szczycie czaszki i kłucia w głowie

Witam! Odkąd pamiętam na szczycie czaszki mam wgłębienie, w którym kość (?) czaszki jest miękka. Czasami mam również 'ukłucia" w glowie, w różnych miejscach. Czy to jest groźne i co powinnam z tym zrobić?

Myślę ,że nie ma wielkich podstaw do niepokoju.
Nie przypuszczam ,aby był to ubytek kostny.Raczej taka budowa.
Co do" ukłucia" to takie objawy nie wymagają diagnostyki zdarzają sie i są niegroźne..
Natomiast warto udać się do lekarza rodzinnego,aby obejrzał kości czaszki i dopiero wówczas jeśli będą miał wątpliwości zaleci ew.radiogram lub TK głowy z oknem kostnym.

Pozdrawiam ciepło