Wrażenie potrzeby oddania stolca

Witam mam 18 lat(chłopak).Mam wrażenie że ciągle chce mi sie kupe jednak gdy ide do toalety nic nie leci.Boje sie wychodzić z domu przez to przestałem nawet uczęszczać do szkoły.Czym to moze być spowodowane i jak temu zaradzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to spowodowane stresem. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.