Współżycie bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam! mam pytanie: otóż współżyłem z dziewczyną wczoraj bez zabezpieczenia. po pierwsze przed rozpoczęciem było w jej pochwie bardzo sucho, po drugie po 2-3 minutach zrobiło się strasznie wilgotno, po trzecie miała okres 13.11, trwał 4 dni więc teraz dni niepłodne powinny być gdzieś do niedzieli chyba... no a po czwarte zakończenia nie było ale wyciekł z pochwy biały płyn, wodnisty, koloru białego :/ nigdy tak nie miała :( co to może oznaczać? jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, istnienie możliwość zajścia w ciąże w powyższej sytuacji. Zalecam, żeby Pana partnerka wykonała test ciążowy po 2 tygodniach od opisanego stosunku. Pozdrawiam.