Wydzielina z rany 4 dni po urazie

4 dni temu podczas pracy przy drewnie jeden z kawałków drewna zdarł mi około centymetrowy plaster skóry z palca. Dane przepłukałem woda, odkazilem octeniseptem i zakleilem. Z początku rana intensywnie krwawiła ale szybko przestała jednak teraz po 4 dniach zmniejszyła się ale bez przerwy sączy się z niej wydzielina. Nie jest to duża ilość ale zmieniając plaster po kilku godzinach jest nasączony przybierająca żółtą barwe wydzieliną. Czy powinienem się martwić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan rany, zbada ją . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.