Wykonanie testu ciążowego a podejrzenie ciąży

WITAM 10 .01 ZROBILAM TEST CIAZOWY WYSZEDL NEGATYWNIE, ALE CZY NIE ZA WCZESNIEJ GO ZROBILAM GDYZ Z MEZEM KOCHALISMY SIE OD 24 .01 CODZIENNIE AZ DO 2.02 CZY PO MIMO TAKIEGO WYNIKU MOGE BYC W CIAZY A OKKRES MIALAM 17.01. BARDZO DZIEKUJE

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Test powinien już wyjść dodatni, ale zdarzają się wyniki fałszywie ujemne. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej na dokładniejszą diagnostykę.