Wynik badania histopatologicznego po usunięciu wyrośli kostnej pod paznokciem na stopie

W dniu dzisiejsztm odebrałam wynik bad. hist. po usunięciu wyrośli kostnej pod paznokciem na stopie. Rozpoznanie: "utkanie kostniakochrzęstniaka i fragment tkanki włóknisto-synowialnej" - co to oznacza - czy jest się czym martwić?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, kostniakochrzęstniak jest zmianą łagodną, nie ma więc powodów do niepokoju.