Wynik badania tarczycy do analizy

Witam Mam problem z tarczyca Wynik z 96roku-P P 40na18mnormoechogenny,PL26na15echogenny USG z 2003 r.Tarczycz hypoechogenna ,mała ,objetosc 7,6ml.wymiary PP11x15x38mm,PL14x13x46 Badanie z Pazdziernika 2014rTarczyca dwupłatowa,normoechogeniczna PP -w srodkowej części guzekhipoechogeniczny 10x3mm z cechami wzmozonego przeplywu i guzek normoechogeniczny 5x4mmbez cech wzmozonego przeplywu .LP-dwa obszary hipoechogeniczne śr.do 3mm,w dolnym biegunieguzek normoechogeniczny śr.4mmbez cech wzmozoned

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie tarczycy. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa.