Wynik badania testosteronu i nadmierna potliwość

Witam. Mąż ma wysoki poziom testosteronu 1131 (norma podaje)142-923. badanie zrobione ze względu na ogromną potliwość tzn. pot leje się strumieniem przy nawet niewielkim wysiłku. Proszę o poradę i informację czy ten wynik ma związek z przypadłością. Jeśli nie to gdzie jeszcze szukać przyczyny takiego nadmiernego pocenia? pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto zgłosić się do endokrynologa.