Wynik bHCG w 36 dniu cyklu

Witam, mam 36 dc przy cyklach 30-31 dniowych robiłam dziś HCG total ilościowo wynik to 23 mUl/ml, według interpretacji laboratorium to 0,2-1 tydzień (czyli teoretycznie zaszłam w ciąże w dni niepłodne) czy ten wynik może świadczyć o czymś innym

Milena Lubowicz

Określenie z kalendarza dni płodne i niepłodne nie jest do końca precyzyjne, gdyż owulacja nie zawsze występuje regularnie. Różne czynniki, jak choćby stres, niewyspanie czy infekcja mają na owulacje. Także możliwe, że zaszła Pani w ciąże w dzień teoretycznie niepłodny.
Pozdrawiam