Wynik i interpretacja badań hormonów tarczycy

Dzień dobry, mam pewien problem w interpretacji wyniku badań, dlatego proszę o pomoc. A więc: TSH 1,976 LH- 11,30 mIU/ml FSH- 4,85 mIU/ml E2- 45,72 pg/ml Dziękuję, pozdrawiam.

Witam. Wynik badania TSH jest prawidłowy. Niemożliwa jest jednak interpretacja poziomu pozostałych hormonów, gdyz nie podała Pani w którym dniu cyklu były wykonane oznaczenia.