Wyniki morfologii krwi 23-latki

Witam, wyniki morfologii: WBC: 3,7 G/l, RBC: 4,45 T/l, Hemoglobina: 8,90 mmol/l, Hematokryt 0,40 l/l, MCV: 91 fl, MCH: 2000 amol, MCHC: 22,1 mmol/l, RDW-SD: 37,7 fl, RDW-CV: 0,117, Płytki krwi: 135 G/L, PDW: 12,1 fl, MPV: 10,4 fl, P-LCR: 0,27, PCT: 0,14 %. Poziom leukocytów i PCT lekko zaniżony. Czas protrombinowy: 13,5 sec, INR: 1,0 Wskaźnik protrombinowy: 93%. Nie mam żadnych szczególnych objawów.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki nie wskazują na nic szczególnego, natomiast nie jest mi znany powód wykonywania badania. Prosze o konsultacje z lekarzem prowadzącym i kierującym na badanie. Pozdrawiam