Wypadek samochodowy a zaburzenia orientacji

mój mąż po wypadku samochodowym i urazie głowy stracił pamięć lekarze twierdzą, że może już wyjść ze szpitala a ja boję się go zabrać do domu, on nie ma orientacji gdzie jest i bywa agresywny w stosunku do naszego ośmioletniego syna, przed wypadkiem taki nie był. Nie wiem co robić?

Witam, przede wszystkim musi Pani porozmawiać z lekarzami prowadzącymi o swoich spostrzeżeniach i poprosić o pokierowanie męża na dalsze badania. Być moze nastąpiło mikrouszkodzenia jakiejś części mózgu i stad moze wynikać zmiana w zachowaniu. Jeśli wyniki nie wskazują na organicznie uszkodzenia to na pewno po wyjściu maz musi być pod opieka psychologa i psychiatry. Mozliwe ze jest to jego reakcja na ogromny stres jaki przeżył. Pozdrawiam

Dzień dobry, proszę opowiedzieć o swoich obawach lekarzowi prowadzącemu, proszę również umówić męża na konsultację psychiatryczną i przeprowadzić badania psychiatryczne pod kątem mikrouszkodzeń mózgu. Pozdrawiam