Wypominanie mężowi po alkoholu

Mam pytanie, jak wypije alkohol to staje sie osoba która sie kłóci i wypomina mężowi wszystko. Na drugi dzień nic nie pamiętam oczywiście. Czy to już jest problem ze mną ??

Myślę, że jest w pani dużo niewyrażonych emocji i uczuć i stąd po alkoholu 'wylewają' sie z pani. Proszę spróbować porozmawiać z kimś o żalach jakie ma pani do meża na trzeźwo.