Wysoki poziom FSH i LH a terapia preparatem Costagnus

Witam mam 34 lat i problem z wysokim fsh i LH ok 60 biore castagnus pomaga ale jak odstawiam od razu wyniki sa gorsze i do tego uderzenia goraca .2,5 roku temu urodziłam dziecko .Objawy te towarzysza mi od 2008 roku po wzięciu leku Danazol od tego czasu dostaje Orgametric albo Luteina .Przy canstagnusie po dłuższym czasie czuje ze tez przestanie mi pomagać.Robilam rezonans przysadka jest ok i nie wiem co dalej mam robic bo niechce jeszcze menopałzy pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolna do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.