Zaczerwienianie skóry w sytuacjach stresowych i po wysiłku fizycznym a zabiegi laserowe

Od kiedy pamiętam mam problem z czerwienieniem się (tylko policzki) w sytuacjach stresowych, po wzmożonym wysiłku fizycznym lub po wypiciu alkoholu. Chciałabym skorzystać z zabiegów laserowych, jednak zanim wybiorę lekarza i gabinet chciałabym dowiedzieć się czy możliwe i trwałe jest "zamknięcie" naczynek tak, aby problem się nie pojawiał oraz jaki laser będzie najskuteczniejszy. A może jest inny sposób leczenia? Dziękuję Ps. Nie mam pajączków.

Witam jeśli na skórze pojawia sięrumień lub trądzik różowaty można go wyciszyć, nie ma zabiegów, które raz na zawsze zamkną, bądź wyciszą naczynia.Zabieg laserowy należy wykonać w serii, a po pół roku od zabiegu warto raz na jakiś czas powtórzyć po 1 zabiegu np co 3 miesiące. Zabiegi te ustala się indywidualnie podczas konsultacji. Lekarz obejrzy stan skóry i jeśli będzie potrzeba, przepisze preparaty oraz dobierze pielęgnację domową.