Zasłabnięcia po biegu

Witam, moj problem dotyczy zaslabniec po biegu, chodzi o biegi krotkodystansowe, podczas ktorych chce pobiec jak najlepiej i dac z siebie wszystko, krotko po biegu czuje sie oslabiony, przed oczami robi mi sie ciemno. 2 lata temu mialem problemy z kolanami przez co nie uprawialem sportu przez rok, ale to raczej nie sa braki kondycyjne poniewaz moge biegac na dluzsze odleglosci i nic sie nie dzieje. Mialem robione badania na serce, wszystko wyszlo dobrze. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki o choroby o podłożu neurologicznym. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty neurologa.