Zdjęcie RTG klatki piersiowej 44-letniego mężczyzny

Witam, proszę o interpretację opisu. Mężczyzna 44 lata, niepalący. Zdjęcie RTG klatki piersiowej: Poszerzenie wnęki płucnej o policystycznych obrysach, uszkodzone ujście boczne lewe, zrost w obrębie .... przeponowo-sercowego prawego. Pola płucne bez zmian ogniskowych. Zdjęcie boczne płuca lewego: wnęka płucna poszerzona o policyklicznym obrysie. W piątek będzie robiona TK, ale bardzo się niepokoję. Co ten opis znaczy?

Witam serdecznie,

Póki co proszę się nie martwić. Proszę poddać się badaniu TK i z wynikami udać się do lekarza prowadzącego na konsultację, w celu postawienia rozpoznania i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.