Zespół Sjorgena, zapalenie naczyń, zapaleniu nerwu trójdzielnego i stan po zawale serca a orzeczenie o niepełnosprawności

Witam Choruję na zespół sjorgrena powikłany zap.naczyń w tym wieńcowych,zap.nerwu trójdzielnego,jestem po zawale przegrody serca,mam osteoporozę.Jestem leczona sterydami i Imuranem.Odmówiono mi orzeczenia o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności również w wojewódzkiej komisji orzekającej o niepełnosprawności.Jestem pielegniarką w osrodku gdzie stosuje się cytostatyki.Czy tego rodzaju leczenie nie powinno się wiązać z orzeczeniem o skróconym dniu pracy?Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Jeśli nie zgadza się Pani z decyzją proszę złożyć odwołanie.