Zgrubienia w piersiach u 27-latki

Witam serdecznie , mam 27 lat i mam pytanie odnośnie zgrubień w piersiach , sa one prawie nie wyczuwalne jednak gdy chwyce skórę tak głębiej w palce pod kątem wyczuwam małe zgrubienia , kilka wiekszych i jedno duże w lewej piersi jest tego mniej natomiast w prawej wiecej , najbardziej jednak martwi mnie to jedno wieksze , bardzo sie boje ze to moze byc rak , oczywiscie umówiłam sie juz do lekarza jednak mimo to bardzo sie boje

"Zgrubienia" stwierdzane w samobadaniu wcale nie musza byc zmianami faktycznymi. Konieczne jest wykonanie USG piersi i kontrola lekarska (onkolog / chirurg onkolog).