Złe samopoczucie po tabletkach nasennych

Witam! Czy tabletki nasenne 7.5 mg sa mocne? I czy to normalne ze po nich czuje sie gorzej? Tzn ze nie mam na nic sil ani ochoty. Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg wiec pytyam tu i licze na szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

7.5mg, ale jakiego preparatu? Dla jednych leków może to być dawka terapeutyczna a dla innych subterapeutyczna lub toksyczna.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od substancji czynnej. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.