Złe samopoczucie, zmęczenie a wyniki badania TSH

Witam Od pewnego czasu mam zaburzenia nastroju, stany depresyjne, rozdrażenienie i ogólnie złe samopoczucie. Męczę się szybko, mam praktycznie zerowe libido i wieczny problem z wypryskami w dolnej części twarzy na brodzie. Trenuję siłowo, co skłoniło mnie do wykonania badań hormonalnych: Dziś otrzymałam wyniki i wyglądają one następująco: Estradiol: <5pg/ml TSH: 0/992 miU/ml FSH: 4,07miU/ml LH: 0,98 miU/ml Dodam że ckier na czczo : 3,5 Endokrynologa mam dopiero we wrześniu..prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium ani dnia cyklu w którym były wykonane badania ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje najpierw udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.