Zmiana aktywności dziecka w 28. tygodniu ciąży

Witam Wlasnie zaczelam 28 tydzien ciazy od ponad doby zauwaza zmieniona aktywnosc plodu. Dziecko kopie znacznie mocniej i niemal caly dzien w nocy tez jest bardzo ruchliwe. Czy jest ro powod do zmartwien dodam ze do tej pory nie bylo takie aktywne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza ginekologa.