Zmiany skórne, które szybko znikają

witam, chciałbym spytać o zmiany skórnę, otóż czasami pojawiają mi się małe czerwone kropeczki w okolicach dłoni, ale znikają tak szybko jak się pojawiają. Ostatnio zauważyłem je na kolanie, ale też po kilkunastu minutach nie było po nich śladu. Od dłuższego czasu mam na stopie zmianę skórna, byłem u lekarza pierwszego kontaktu i usłyszałem tylko że to 'chyba' pokrzywkowa zmiana skórna. Wygląda to jak plama o jednolitym kolorze z ciemniejszymi kropkami, raz skóra tam jest sucha, a czasami swędzi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże alergiczne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.