Zwłóknienie nadprzeponowo w płucach

Wykryto zwloknienia nadpzreponowo w obu plucach/10 lat temu przeszlam resekcje plata w pluca prawego/Gruzlica??Co roku mialam badania Rtg-pluc.mialam chorobe-juz astme oskrzelowa-po operacji.Czy tj.choroba do wyleczenia e krotkim terminie.??Czy moglo to byc przyczyna nie odlezenia grypy??Wystepowal stam goraczkowy.Dziekuje bardzo za odp.Z powazaniem.Teresa Trzybinska.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane zmiany najprawdopodobniej wynikają z procesów zapalnych. Nie ma powodów aby wdrażać leczenie o ile oczywiście nie towarzyszą temu jakiekolwiek dolegliwości.