Zwłóknienie nadprzeponowo w płucach
Wykryto zwloknienia nadpzreponowo w obu plucach/10 lat temu przeszlam resekcje plata w pluca prawego/Gruzlica??Co roku mialam badania Rtg-pluc.mialam chorobe-juz astme oskrzelowa-po operacji.Czy tj.choroba do wyleczenia e krotkim terminie.??Czy moglo to byc przyczyna nie odlezenia grypy??Wystepowal stam goraczkowy.Dziekuje bardzo za odp.Z powazaniem.Teresa Trzybinska.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wspomniane zmiany najprawdopodobniej wynikają z procesów zapalnych. Nie ma powodów aby wdrażać leczenie o ile oczywiście nie towarzyszą temu jakiekolwiek dolegliwości.