52 kg przy 164 cm wzrostu u 19-latki

Mam 19 lat w ciągu ponad 4 miesiącach schudłam z 66kg do 52 (14kg) czy moja waga jest odpowiednia przy wzroście 164/5cm? ;)

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
Tak jak najbardziej! Proszę teraz tylko utrzymać ta masę ciała i postawić na ćwiczenia. Wymodelwoać ciało i cały czas zdrowo się odżywiać, aby utrzymać mase ciała w normie!

Gratuluję sukcesu!! Brawo :)

pozdrawiam

Dzień dobry. Gratuluję ubytku masy ciała. Obecnie Pani BMI znajduje się w normie (wynosi około 19). Dalsza redukcja może prowadzić do niedowagi, dlatego najlepiej jest utrzymać obecną masę ciała.
Po więcej porad zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska