Waga 58 kilogramów przy 164 cm wzrostu

Mam 164 i waże 58kg. Czy to dobra waga? Chciałabym schudnąc jak? Pływam, lecz w sumie mam siedzący tryb życia w szkole.

Dla wzrostu 164 waga ta jest prawidłowa.
Jeśli chce Pani schudnąć należy przede wszystkim wprowadzić zmiany w nawykach żywieniowych: unikać cukru, słodyczy, przetworzonej żywności, fast foodów, słodkich napojów gazowanych i niegazowanych. Powinna Pani czytać etykiety. Jeżeli skład produktu jest bardzo długi, produkt odkładamy na półkę.
Proszę wprowadzić do diety jak najwięcej świeżych warzyw, mięsa dobrej jakości (parówkom mówimy stanowcze NIE), jaj.