Alkoholizm, HIV i bóle brzucha

Mam 25lat pije dużo już alkoholizm że Masakra rano bez 2ch piw nie funkcjonuje oprócz tego mam hiv biore tabletki mierze sobie cukier zazwyczaj mam ok 50-60 na glukometrze brzuch boli aż do płuca po prawej stronie a i czasami po lewej co to jest czy już na trumnę trzeba zbierać

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego i powiedzieć o swoich dolegliwościach.
Z Pana opisu wynika, że słuszną decyzją byłoby także podjęcie terapii uzależnienia od alkoholu. Alkohol jest depresantem będzie nasilał poczucie przygnębienia, lęku, beznadziei. Najlepiej będzie jeśli zacznie Pan walczyć o siebie zamiast się poddawać, jeżeli nie przestanie Pan pić będzie to coraz trudniejsze. Proszę umówić się do psychologa, specjalisty terapii uzależnień.