Arytmia i nadciśnienie a ciąża

Witam, mam 25 lat i cierpię na nadciśnienie i arytmie. Lek który zażywam to nedal 5mg. Obecnie jestem w 4 mies. ciąży i biorę 1/4 leku. W ciągu 3 tyg. 2/3 razy zdarzyło mi się nieprzyjemne osłabienie ból głowy, zawroty i mdłości ciśnienie spadło do 75/45 proszę o poradę co powinnam zrobić. Zauważyłam również ostatnio, że moje ciśnienie jest niższe niż dawniej.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie odstawienie leku.

Pozdrawiam.