Badania hormonalne po poronieniu w 15. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Miesiąc temu, tj. 8.6.16 poronilam w 15 tc. Moje wyniki po poronieniu i zabiegu tsh i ft4 były nastepujace: 10.6.16 tsh 1,9, 13.6.16 ft4 1,74. Ponownie staramy się o dzidziusia, natomiast w tej chwili (14.7.16) moje wyniki to tsh: 0,044, a ft4 2,27. Przez ostatnie miesiące brałam euthyrox 100 (od pon. to pt. po jednej tabletce) sob. 125 nd. 125. Proszę o informację jaka dawke powinnam w tej chwili przyjmowac aby tsh i ft4 były odpowiednie do zajścia w ciążę. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza endokrynolooga i rozszerzenie diagnostyki endokrynologicznej.