Badania hormonów tarczycy u 28-latka

Chciałem zapytać mam 28 lat jestem męzczyzną o moje wyniki Tarczycy. Tsh w kilku badaniach wychodzi mi od 1,90 do 2,50, Ft 4 około 1,80 przy normie 1-1,70 i ft 3 około 4,50 przy normie 2,70-4,30. Reszta badań Traby Kortyzol itp w normie. A ja się czuję bardzo źle jestem słaby śpiący, poce się. Moja Endo mówi że trzeba obserwować wyniki i dalej robić badania, ja już nie wiem o co chodzi i dlaczego nie mam siły, proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję...

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądają pozostałe wyniki? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna polecić dalsze postepowanie .