Badanie poziomu retinolu w organizmie

Witam. Podejrzewam u siebie niedobór witaminy A, w jaki sposób mogę zbadać jej poziom ?Czy wystarczy zbadanie poziomu retinolu ?Czy warto zmierzyć poziom białka wiążącego retinol?Czy potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.