Białe bąble wokół odbytu u dziecka

moja 4 letnia córka dostała przy okolicy odbytu trzy białe bomble wszystkie blisko siepie czasami ją to boli rodzice mówią że to hemorojdy czy to to chciała bym wiedzieć czy to coś poważnego i czy to napewno to

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie należy udać się do pediatry, niestety bez badania nie można określić czym powyższe zmiany mogą być spowodowane.