Białe plamy i swędzenie odbytu

swędzi mnie odbyt. Bałęm sie że mam owsiki, ale zobaczyłem że mam dwie plamy białe i to one mnie swędzą, czym to może być spowodowane i czy można sie tego pozbyć domowym sposobem ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety z opisu nie wynika jednoznacznie jakiego typu są to zmiany. Wskazana konsultacja z lekarzem dermatologiem-wenerologiem.