Co oznaczają takie białe plamy na ciele?

Witam Mam problem dermatologiczny Jakiś czas temu wyszły mi na ciele białe plamy Nie swędzą ani nie są wyczuwalne pod skóra Plamek jest trzy i jedna się zrobiła większa Bardzo proszę o poradę co to może być Pozdrawiam

Dzień dobry Pani,

rekomenduje udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć Pani zmiany na ciele i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz