Ból brzucha i jąder

witam czesto boli mnie dol brzucha i jadra bul rozchodzi sie asz na tul plecow mam 34 lata w dziecinstwie mialem operacie na przepukline jodrowa jak cos podzwigam wtedy mnie boli

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą świadczyć o nawrocie przepukliny. Teoretycznie może być to jednak wynik np. żylaków powrózka nasiennego i wielu innych zmian. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą urologiem!