Ból brzucha po piciu piwa

witam pszez ostanie 3 dni czyli od piatku do niedzieli wypiłem 9 piw 3 kazdego piłem te piwa wieczorem miedzi 19 00 a 24 00 dnia od 2 dni mnie boli brzuch na nad brzuszem ten bol idze asz do plecu jak leze nie boli mnie ja ide gdzie to leko boli i nikiedy bardzo duzo bekam bol zaczynas sie juz tak powieczur a koniczy sie jak juz kłade sie spac czy to jakas choroba czy tylko nic powarznego prosze o rade co ma zrobiec zeby to pszestało prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza rodzinnego oraz wykonać podstawowe badania krwi oraz USG jamy brzusznej.