Ból i drganie nóg u 18-latka

Sporadyczne bóle nóg Witam mam problem, gdyż co jakiś czas boli mnie jedna noga raz drga co jakiś czas strzeli mi w kolanie i gdy chodzę co jakiś okres boli mnie jak nie w udzie to w okolicy kolana nie mam pojęcia czym to spowodowane może być, gdyż przedtem nie miał ani złamenej nogi czy zkreconej itp. Mam 18 lat jedyne moje przypuszczenia to mozliwe przeciażenie w kolanie spowodowane pracą domową .Pozdrawiam !!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej opisywane objawy mogą wynikać z przeciążenia. Wskazane wykonanie badania obrazowego i konsultacja z ortopedą.