Niestabilność kolana 1 stopnia u 20-latka

Witam. Mam problem z kolanem. Otóż jakieś 5 miesięcy temu upadłem jakoś niefortunnie na zewnętrzną część stopy i coś mi przeskoczyło w kolanie. Bolało mnie jakoś 3 dni i kulałem na tą nogę. Potem poszedłem do lekarza. Sprawdził mi nogę i nic niepokojącego nie zauważył. Dał mi skierowanie na usg. Poszedłem na usg i okazało się że mam niestabilność kolana 1 stopnia. Po okołu tygodnia znów coś mi strzeliło w kolanie i upadłem na ziemie z bólu. Lekarz mi powiedział że jest wszystko dobrze ;/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na patologie w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą, który zbierze wywiad, zbada kolano oraz pokieruje dalszym postępowaniem.