Ból i ucisk karku a nerwica
Ból karku i Jego ucisk może być objawem nerwicy? Badania: - morfologia, ob, cukier, RTG szyi, TSH, USG tarczycy, proby watrobowe,?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc - użądlenie osy
Witam,
Tak to mogą być objawy nerwicy(zaburzeń lękowych). Ważne czy ból karku pojawia się po jakiś konkretnych sytuacjach czy przed czy występuje ciągle? Od kiedy boli pana kark i czy w tym czasie coś się w pana życiu zmieniało? Dobrze byłoby się spotkać z psychoterapeutą.
Agnieszka Skawińska
to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza