Ból kolana po rekonstrukcji ACL a konieczność artroskopii

Witam ! Jestem siedem miesięcy po rekonstrukcji ACL. W badaniu kontrolnym RTG -Wyciągnięcie krawędzi powierzchni stawowej rzepki lewej od strony boczne. Nadmieniam , że ciągle bardzo boli mnie kolano. Co to oznacza czy dalej będzie potrzeba artroskopia ? Pozdrawiam

Witam,
Uważam, ze wymaga Pani pilnej konsultacji u specjalisty ortopedy. Niestety ale trzeba brać pod uwagę ewentualną artroskopie stawu kolanowego.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu