Ból po stosunku i wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu

Witam, w tym roku zaczęłam współżyć z chłopakiem, ale po każdym stosunku na drugi dzień pojawia się u mnie pewien dyskomfort. Takie jak by pieczenie przy ujściu pochwy, jest to bardzo męczący ból. Dodam również, że upławy mają nieprzyjemny zapach i są koloru żółtego, czasami wyglądają jak twarożek. Czy to może być grzybica pochwy? Czy da się ją wyleczyć czy raczej zaleczyć ? Bardzo dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Obajwy mogą wskazywać na grzybicę, radzę udać się do ginekologa, który włączy odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam