Ból pod pachą i ból ręki

jestem , teraz po granica kraju , od jakiegos czasu pobolewało mnie pod lewą pachą. zrobiłem usg wezłów wszystko ok, ale ból stawał sie coraz silniejszy teraz bardzo boli mnie juz cała reka aż do palców strasznie rwie nie moge sie już nawet normalnie obrócić,wogle poruszyć reką . biore różne leki przeciw bólowe ketanol itp smarowałem tez maścią nic nie pomaga strasznie boli. co zrobic teraz niemam jak isc do lekarza.

Aleksander Ropielewski

Bez pomocy lekarskiej nie sposób udzielić pomocy. Nie wiem co jest przycyzną pańskich dolegliwości, dlatego nie mogę zaocznie udzielić pomocy.