Bóle ręki po wycięciu zgrubienia pod pachą

Witam! 1,5 tygodnia temu miałam robiony zabieg. Chirurg wyciął mi zgrubienie pod pacha, założył 4szwy. Do dnia dzisiejszego boli mnie strasznie reka, nie mogę jej do końca wyprostowac, ani siegac jakichkolwiek rzeczy położonych wyżej niż 50cm od czubka głowy. Bol na poczatku miałam od pachy do łokcia i miałam żółta plame, a teraz od łokcia do dłoni.. Czy jest cos nie tak?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.