Ból rąk, stóp i drobne krosty na ciele dziecka

Witam Jak roapoznac u malejobb dziewczynki 4 lata czy dostala workshop coxsackie czy chorobe bostonska? Bardzo ja bobla rece. I stopy mailadresse goracze A na drugi dzien dostala bol rAk i stop i wyskoczyly drobne chrosty. Czy Jesu to powazaniem choroba czy poprostu sama przejdzie po pari dniach z leiker orzeciwbolowym? Czy Jesu cos na co powinnam bardziej uwazac? z powazaniem Malgorzata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie jest możliwe postawienie diagnozy. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.