Ból w nerce a wynik posiewu moczu w 35. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 35 tygodniu ciąży. Ostatnio miałam około 5 min ból w lewej nerce. Zrobiłam badanie ogólne moczu w wyszło Leukocyty 500,0/ul norma <20/ul, leukocyty 15-25 wpw norma 1-5. Lekarz jednak nie stwierdził nic niepokojącego przepisał furagin. Dziś odebrałam wyniki na posiew moczu i wynik jest następujący: 10^3 CFU/ml: ziarenkowce Gram (+) z rodz. Streptococcus. Czy jest to coś niepokojącego? Z góry dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wdriżenie antybiotykoterapii o spektrum odpowiadającym wykrytej w posiewie bakterii. Nie miżna kekceważyć tego wyniku ponieważ może być on zagrożeniem dla ciąży.