Ból w okolicy serca podczas skakania u 5-latki

Witam moja córka 5lat od dwóch dni skarży się na ból w okolicy serca, który pojawia się tylko przy skakaniu. Dwa dni wcześniej skakała na trampolinie.Boli ją tylko przy podskokach.Czy to może jakieś problemy z sercem czy sobie coś nadwyrężyła.Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Raczej jest to ból innego pochodzenia, jednak bez przeprowadzenia badania nie mogę stwierdzić tego jednoznacznie.