Ból brzucha na wysokości pęka u 5-latki

Moja piecioletnia corka skarży sie na ból brzuch wskazujac okolice pepka. Zadnych innych objawow nie ma, je normalnie, stolce normalne. Jaki moze byc powod bólu i jsk moge jej pomóc. Dorota

Aleksander Ropielewski

Jest to objaw bardzo mało specyficzny i bez dodatkowej diagnostyki i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proszę udać się do pediatry.