Bóle dziąseł i zębów

Bardzo bolą mnie dziąsła i zębymam całe czerwone uczucie spuchnięcia brałam dalacin C nic nie pomaga,używam płynu do płukania ,smaruje dentoseptem.Zdjęcia wykazały że zęby zdrowe a stomatolog nie zna przyczyny. Prosze o porade bo ból niesamowity. Krystyna

W pierwszej kolejności należy przeprowadzić higienizację (usunąć złogi nad- i poddziąsłowe), jeśli nie przyniesie to poprawy, to radzę zasięgnąć opinii periodontologa - może przyczyną są choroby ogólnoustrojowe.