Bóle karku po operacji odcinka szyjnego

Dobry wieczór. Jestem miesiąc po operacji odc szyjnego 3 implanty. Przy kichnięciu czy kaszlu a nawet przy podnoszeniu się z fotela boli nie kark nie wiem czy to tak musi na razie być czy coś się dzieje????? Boję się żeby implanty się nie poprzesuwały??? Bardzo dziękuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z neurochirurgiem/ortopedą, najlepiej wykonującym zabieg. Na pewno pewien dyskomfort moze Pani jeszcze odczuwać, ale zależy jako bardzo nasilne są dolegliwości.
Pozdrawiam